حفاظت در برابر تهدیدات با دید خودکار برای جلوگیری از حملات

فایروال های نسل بعدی برای محافظت از یک سازمان در برابر تهدیدات خارجی ، ترافیک شبکه را فیلتر می کنند. با حفظ ویژگی های فایروال های حاکم مانند فیلتر بسته ها ، پشتیبانی از VPN ، نظارت بر شبکه و ویژگی های نقشه برداری IP NGFW ها از قابلیت بازرسی عمیق تری برخوردار هستند که به آنها توانایی بالاتری در شناسایی حملات ، بدافزارها و سایر تهدیدات می دهد. فایروال های نسل بعدی با کنترل برنامه ، جلوگیری از نفوذ و قابلیت مشاهده پیشرفته در سراسر شبکه ، سازمان ها را کنترل می کنند.

همانطور که چشم انداز تهدید به سرعت در حال توسعه است، دیوارهای آتش سنتی از قافله عقب می افتند و سازمان شما را در معرض خطر قرار می دهند. NGFW نه تنها بدافزارها را مسدود می کند، بلکه مسیرهایی را برای به روزرسانی های آینده نیز در اختیار شما قرار می دهد و به آنها انعطاف پذیری می دهد تا همزمان با بروز تهدیدات جدید، با چشم انداز تکامل یافته شبکه را حفظ کنند. فایروال های نسل بعدی یکی از اجزای حیاتی امنیت شبکه هستند که ترافیک شبکه را فیلتر می کنند.

FortiGate NGFW: فایروال های سازمانی

NGFW های FortiGate شبکه های مبتنی بر امنیت را فراهم می کنند و قابلیت های امنیتی پیشرو در صنعت مانند سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS) ، فیلتر وب ، بازرسی لایه سوکت های امن (SSL) و حفاظت خودکار از تهدید را تلفیق می کنند. NGFW های Fortinet نیازهای عملکردی بسیار گسترده ، معماری ترکیبی فناوری اطلاعات را برآورده می کنند و به سازمان ها امکان می دهند پیچیدگی را کاهش دهند و خطرات امنیتی را مدیریت کنند.

NGFW های FortiGate با استفاده از آزمایشگاه های FortiGuard هدایت شده توسط هوش مصنوعی (AI) ساخته شده و با بازرسی با عملکرد بالا هم از ترافیک ساده و هم از ترافیک رمزگذاری شده (از جمله آخرین استاندارد رمزگذاری صنعت TLS 1.3) ، تلاش می کنند تا از تهدیدهای در حال گسترش جلوتر بمانند.

NGFW های FortiGate ترافیک ورودی و خروجی شبکه را بازرسی می کنند. این بازرسی ها با سرعت، مقیاس و عملکرد بی نظیری اتفاق می افتند و از باج افزار گرفته تا حملات DDoS را بدون افت تجربه کاربر یا ایجاد خرابی زیاد، جلوگیری می کنند.

NGFW های FortiGate به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از ساختار یکپارچه امنیتی Fortinet، می توانند در یک مجموعه جامع امنیتی Fortinet و همچنین با راهکار های امنیتی ثالث در یک محیط چند وجهی ارتباط برقرار کنند. برای افزایش سرعت عملیات و پاسخ، آنها از هوش تهدیدات مشترک برخوردار هستند و وضعیت امنیتی و گردش کار خودکار را بهبود می بخشند.

محافظت در برابر تهدید
دید کامل
منافع دفاعی
امنیت یکپارچه
اتوماسیون کارها
شرکت نوآوارن پیشرفته عامد شما را در مسیر ایجاد ساختاری امن در سازمان همراه با محصول فایروال کمپانی فورتی نت، با نام فورتیگیت کمک میکنید.
جهت مشاوره، طراحی، تامین ، نصب و راه اندازی و آموزش  این محصول با شرکت عامد تماس حاصل بفرمایید.
فهرست